.::  Engelli asansörlerinin teslim süresi nedir? ::.
 
   
         
         

Platform merdiven asansörleri 2 haftada, kuyulu merdiven asansörleri 4 haftada, kuyusuz engelli asansörleri de 3 haftada teslim edilmektedir. Asansörlerin yerinin hazırlanması, montaj edilmesi, çalıştırılması ve kullanıcıya teslim edilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Ülkemizde son dönemde yasaların da teşvikiyle engelli asansörü kullanımı önceki senelere göre oldukça yaygınlaşmıştır. Bir çok farklı mekanda merdiven asansörü. platform asansörü ve farklı farklı modellerde engelli asansörü görmek mümkün olmaktadır.

 

Sosyal mekanlardan özel mülklere. hastanelerden, okullara çeşitli noktalarda engelli insanlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına merdiven asansörleri önemli bir çözüm noktası teşkil etmektedir. Engelli erişimine yönelik olarak havuzlarda ve denizlerde bile havuz asansörü sayesinde yazın keyfini çıkarmak artık daha kolay olmaktadır.

 

Ekonomik anlamda da her bütçeye göre engelli asansörleri ve merdiven asansörleri bulmak mümkündür. Bu arada şu bilgiyi de vermekte fayda görüyorum. Özürlü asansörleri. merdiven asansörleri yada engelli asansörleri bunların tamamı KDV'den muaftır. Bu asansörler için KDV kesinlikle ödenmemelidir.